Cankaya Otomotiv Oto Yedek Parça ve Aksesuar Mağazası

Ömer Kaya tarafından 2018 yılında İstanbul Sultangazi beldesinde ilk şubesini açarak ticari hayatına başlamıştır. Uzun zamandır yerinde satış ile çalışan firmamız 2023 yılı itibari ile Türkiye'nin 81 iline online mağazası üzerinden hizmet vermeye başlamıştır.

  • Cebeci, 2450. Sk. No:18, 34270 Sultangazi/İstanbul
  • (Güncel Satış Ofisimiz): Cebeci, 2453/2. Sk. No:6, 34270 Sultangazi/İstanbul

Kalite - Güvence - Uygun Fiyat

Videoyu Oynat

Ne Yapıyoruz?

"Kaliteli ürün, uygun fiyat” ilkesiyle yola çıkarak her zaman müşteri mutluluğu ve memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Cankaya Otomotiv Sultangazi/Cebeci'de yerinde satışla ve e ticaret sitesinden direkt satış ile sektörde lider konuma kısa sürede yükselecektir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İade ve ürün garantisi, güvenilir ve sürekli gelişen yapısıyla mağaza ve www.cankayaotoyedekparca.com adresinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Kaliteli ürünü uygun fiyata satarak müşteri mutluluğu ve memnuniyetini hedefleyen firmamız gelecekte mevcut ilkelerinden vazgeçmeyerek sattığı ürün gamında Türkiye’nin en büyük ve güvenilir yedek parça satış firması olmayı hedeflemektedir.

Hangi Markalar ile Çalışıyoruz?

Firmamız Volkswagen, Opel, Seat, Skoda, Renault, Dacia, Tofaş, Hyundai, Nissan, Peugeot, Toyota, Honda, Citroen, Fiat olmak üzere birçok marka ve modelin yedek parça satışını yapmaktadır. İstanbul'da bulunan mağazasında profesyonel ekibiyle müşterilerine hizmet vermektedir.